Dobber

Huizen en ADO’20 krijgen zaterdag opnieuw de kans zich te revancheren. Voor Huizen revanche voor de toch wel wat beschamende nederlaag tegen Genemuiden, ADO’20 voor de 1 – 0 nederlaag op de Wolfskamer eerder dit seizoen.
De thuiswedstrijd op De Wolfskamer werd dus een even knappe als zwaarbevochten 1 – 0 overwinning voor onze mannen en daar moeten we als Huizen zijnde moed uit putten.
Daarbij is ADO’20 geen ‘spektakelploeg’: Waar Huizen veelal maar net de keerzijde van de medaille kreeg omgehangen, bleef ADO’20 opmerkelijk vaak maar net aan de goede kant van de score. Het doelsaldo van +4 (24 voor en 20 tegen) verraadt een lastig scorende ploeg die ze daarentegen ook donders lastig tegen krijgt! Alleen HSC’21 en Hercules bleven onder de vierentwintig goals die de Heemskerkers wisten te produceren. Daar staat dus tegenover dat alleen koploper Rohda Raalte en DVS’33 minder tegengoals moeste incasseren… Desalniettemin staat ADO’20 daarmee wel gewoon op een keurige vijfde plek op die ranglijst die nooit liegt…

Stug

ADO’20 lijkt een stugge ploeg die zich de kop niet snel gek laat maken. De laatste vijf ontmoetingen eindigden dan ook in vier gelijke spelen en één overwinning tegen D.O.V.O. dat met 2 – 0 aan de Heemskerker zegekar werd gebonden. Eemdijk zag echter kans met 1 – 3 uit Heemskerk weg te rijden. Ik spiegel ons vaak aan Eemdijk en als Eemdijk het kan, waarom Huizen dan niet? Datzelfde Eemdijk trof ADO’20 afgelopen weekend opnieuw. Deze keer in Eemdijk en u raadt het ongetwijfeld al: het eindigde in een gelijk spel (2 – 2). Na een 0 – 1 ruststand waarin ADO’20 het lastig had tegen de aandringende Eemdijkers, pakte Eemdijk ná de rust toch de voorsprong. Pas tegen het einde van de wedstrijd bleken de Eemdijker pijpjes wat leeg te raken en zag ADO’20 kans de gelijkmaker op het wedstrijdformulier te laten noteren. In de extra tijd was ADO’20 zelfs nog dicht bij een overwinning, maar Eemdijk wist met veel inzet een punt op de Dijk te houden.

Opstelling

Kijkend naar de opstelling waarmee ADO’20 tegen Eemdijk aantrad, valt op dat er vijf nieuwe namen in de basis begonnen: Tom Carbaat, Mikaël Schilling, Daan Rienstra, Ivan Temme en Jilani Helder, waarvan Schilling en Rienstra tegen Huizen nog een goed half uur in het veld kwamen in de tweede helft. Carbaat is al 2 seizoenen speler van ADO-1 en zal destijds niet inzetbaar zijn geweest. Temme is speler van de O23 en lijkt daarmee op doorbreken te staan. Alleen Helder is min of meer ‘nieuw’: in de winterstop is hij op het oude nest teruggekeerd van Katwijk.

Herkansing

Voor ADO’20 zal de wedstrijd dan ook een herkansing zijn om de nederlaag in Huizen weg te poetsen. Voor Huizen vormt deze wedstrijd opnieuw een mogelijkheid om weer als een dobber boven die rode streep te poppen. Geen wedstrijd voor mensen met zwakke zenuwen derhalve en voor wie de spanning wel aan kan dus alle reden om naar Heemskerk af te reizen om onze mannen dat o zo belangrijke steuntje in de rug te geven in de strijd om lijfsbehoud.

De wedstrijd ADO’20 – Huizen wordt zaterdag 7 februari op sportpark De Vlotter, Oosterweg 4C in Heemskerk afgetrapt om 15.00 uur onder leiding van de heer Sam Dröge.

Entree bedraagt €8,00 vanaf 16 jaar en €5,00 voor 65+

 

Tim Vrakking en doelman Milo de Man brengen dapper redding in de thuiswedstrijd (1 – 0)

s.v. Huizen
Total Views: 165Daily Views: 165