s.v. Huizen versterkt zich komend seizoen met Kevin van Dieren! De 21 jarige linksbenige verdediger/middenvelder woonachtig in Nunspeet, maakt een overstap naar onze club en brengt veel voetballend vermogen met zich mee.
In het dagelijks leven is hij werkzaam bij een voetbalschool Future Champions en daarnaast ook bij sportschool Movit.

Kevin van Dieren komt uit een heuse voetbalfamilie. Oorspronkelijk uit het mooie Naarden maar ondertussen al een geruime tijd woonachtig in Nunspeet. Kevin heeft gespeeld in de jeugd voor Vitesse Arnhem, Go Ahead Eagles, Dvs’33 en SV-Spakenburg. Bij Staphorst heeft hij een half jaar in het eerste elftal gespeeld totdat Spakenburg hem weer terughaalde voor de A-selectie.

Wat Huizen in huis haalt? Een technisch vaardige speler met goed inzicht. Kevin is vrij wendbaar en brengt veel rust in het spel. Daarnaast is hij kundig in het bepalen van het tempo van het spel.

Wij heten Kevin van harte welkom en wensen hem veel succes.

– Technische commissie en bestuur s.v. Huizen