https://www.svhuizen.nl/wedstrijden/trainingsschema
Zalmkado logo huizer kaasgilde logo bcz logo slokker it logo meco
Zalmkado logo huizer kaasgilde
     

    Aangepast Trainingsschema i.v.m. Corona

    update 21 mei

    Maandag team veld
    15.00 - 18.45 BSO 1A KG
    17.00- 18.00 JO8-1/2 1B KG
    17.00 - 18.00 MO11-1/2/3 E-veld
    17.30 - 18.45 JO9-1/2 4B KG
    17.30 - 18.45 JO10-1/2 4A KG
    18.45 - 20.00 MO15-1 4B KG
    18.45 - 20.00 MO15-2 4A KG
    20.00 - 21.30 JO17-3 1A KG
    Dinsdag team veld
    15.00 - 18.45 BSO 1A KG
    17.00 - 18.45 JO12-1/2/3 4A KG
    17.00 - 18.45 MO13-1/2 E-veld
    17.00 - 18.45 JO9-6M 4B KG
    18:45 - 20:00 MO17-1 4A KG
    18:45 - 20:00 JO15-1 4B KG
    18:45 - 20:00 JO15-2 E-veld
    18:45 - 20:00 JO17-1 1A KG
    18:45 - 20:00 JO17-2 1B KG
    20.00 - 21.30 JO19-3 4A KG
    20.00 - 21.30 Huizen 2 4B KG
    20.00 - 21.30 JO17-5 E-veld
    20.00 - 21.30 Huizen 1 1A KG
    20.00 - 21.30 Huizen 1 1B KG
    18.30 - 20.00 JO17-5 5A
    Woensdag team veld
    15.30 - 16.30 JO8-3/4 & JO9-3/5 1A KG
    15.30 - 16.00 Wolven 1B KG
    15.30 - 18.45 BSO E-veld
    16.00 - 17.30 MO11-1/2 4A KG
    16.00 - 17.30 MO11-3 4B KG
    16.30 - 17.30 MCL 1B KG
    16.30 - 17.30 JO10-3-6 1A KG
    17:30 - 18:45 JO10-1/2 1A KG
    17:30 - 18:45 JO8-1/2 1B KG
    17:30 - 18:45 JO15-5 4A KG
    17:30 - 18:45 JO15-4 4B KG
    18.00 - 19.30 Keeperstraining 5A
    18.45 - 20.00 MO15-1/2 1A KG
    18.45 - 20.00 MO15-1/2 1B KG
    18.45 - 20.00 JO15-3 4A KG
    18.45 - 20.00 JO13-1 4B KG
    18.45 - 20.00 JO12-4 E-veld
    20.00 - 21.30 JO19-2 1A KG
    20.00 - 21.30 Huizen 3 1B KG
    20.00 - 21.30 Huizen 5 4A KG
    20.00 - 21.30 Huizen 4 4B KG
    20.00 - 21.30 Dames 35 E-veld
    Donderdag team veld
    15.00 - 18.45 BSO E-veld
    17.00 - 18.45 JO9-1/2 1A KG
    17.00 - 18.45 JO11-1/2/3 1B KG
    17.00 - 18.45 JO12-1/2/3 4A KG
    17.00 - 18.45 JO12-1/2/3 4B KG
    18.45 - 20.00 JO13-2 E-veld
    18.45 - 20.00 JO17-1 1A KG
    18.45 - 20.00 JO17-2 1B KG
    18.45 - 20.00 JO15-2 4A KG
    18.45 - 20.00 JO15-1 4B KG
    18.00 - 18.45 Keeperstraining 5A
    20.00 - 21.30 JO17-4 E-veld
    20.00 - 21.30 Huizen 1 1A KG
    20.00 - 21.30 Huizen 1 1B KG
    20.00 - 21.30 JO19-1 4A KG
    20.00 - 21.30 Huizen 2 4B KG
    Vrijdag team veld
    15.00 - 18.45 BSO 1A KG
    16.00 - 18.00 techniektraining 4A KG
    17.00 - 18.45 JO11-4/5 JO12-4/5 4B KG
    18.45 - 20.00 JO13-1 1A KG
    18.45 - 20.00 MO17-1 1B KG
    18.45 - 20.00 MO13-1/2 4A KG