Carl Aventurin

Carl Aventurin

Met trots kondigen wij de nieuwste aanwinst voor de staf van s.v. Huizen aan: Carl Aventurin!

Carl is toegelaten tot de opleiding Voetbalcoach 4 het voormalige UEFA A en komt stage lopen bij ons 1e elftal voor zijn Voetbalcoach 4 opleiding.

Voor zijn stage moet hij bij een bepaald aantal wedstrijden en trainingen betrokken zijn vanwege deze opleiding. In onderling overleg is besloten dat Carl als extra assistent toegevoegd gaat worden aan de technische staf en zal het hele seizoen actief zijn.

Afgelopen seizoen was Carl hoofdtrainer van het 1e elftal van VV Zeewolde, het team waarmee hij kampioen werd in de derde klasse. Daarvoor was hij hoofdtrainer bij EFC’58 waar hij in het seizoen 2021/2022 ook kampioen werd.

Carl is erg ambitieus en wil zich graag verder gaan ontwikkelen als coach.

We wensen de gedreven inwoner van Lelystad veel succes met zijn opleiding en zijn assists-trainerschap bij s.v. Huizen

Welkom bij S.V. Huizen, Carl!

Foto in de header: ad.nl