De Sponsorcommissie van s.v. Huizen heeft op de drukbezochte Businessclub Zuyderzee Nieuwjaarsborrel ook met SMG van Dolf Kos een nieuwe en verbeterde sponsor overeenkomst getekend.
Met ingang van 2026 is SMG BRONS SPONSOR geworden, een mooie mijlpaal. Extra leuk om te vermelden is dat Dolf Kos hiermee ook weer “terug is” als lid van Businessclub Zuyderzee.
Het Bestuur van s.v. Huizen, Bestuur van Businessclub Zuyderzee en de Sponsorcommissie zijn erg content met de verlenging van de sponsorovereenkomst met SMG, en rekenen op verdergaande continuering van de sponsor samenwerking op de lange termijn.
Over SMG
Sales Marketing Group is hét kennis- en opdrachtennetwerk voor freelance marketing, communicatie en sales professionals. Inspireer elkaar en bereik samen meer succes is de primaire doelstelling

Op de foto van links naar rechts
Bert Flierman (Businesslub Zuyderzee), Dolf Kos (SMG) en Fred Kirchner (Sponsorcommissie)









