We zijn verheugd te kunnen aankondigen dat Frutoria, een toonaangevende internationale leverancier van aroma’s, kleurstoffen en additieven, gevestigd in Huizen en geleid door Berry Honing, bij s.v. Huizen een trotse nieuwe bordsponsor is geworden.

Frutoria kon natuurlijk niet achterblijven om deze geweldige club te sponsoren. Ze stonden al bij de buren, maar nu ook dus bij s.v. Huizen.

Wij bedanken Berry voor het vertrouwen en namens s.v. Huizen heel hartelijk dank!

Over Frutoria
Frutoria ontwikkelt en produceert al tientallen jaren exclusieve kwaliteitsaroma’s in eigen beheer voor de levensmiddelenindustrie. Frutoria onderscheidt zich door korte levertijden, korte communicatielijnen, snelle ontwikkeling van nieuwe aroma’s tegen een redelijke prijs.
Daarnaast leveren we aanverwante producten zoals kleurstoffen en additieven.
Onze afnemers bevinden zich niet alleen in Nederland, maar ook in de rest van Europa, Zuid-Afrika, het Midden-Oosten en Azië.

> Bekijk de website

Frutoria