Nabil Harchaoui

 

Transfernieuws!

Met groot enthousiasme kondigt s.v. Huizen de komst aan van Nabil Harchaoui als nieuwste aanwinst voor ons eerste elftal! Nabil, een 22-jarige talentvolle aanvaller woonachtig in Utrecht, heeft onlangs nog tegen ons gespeeld met Kampong in de beker en liet daarbij een hele goeie indruk achter met zijn snelheid en techniek.

Hoewel Nabil wat later is begonnen met voetballen, heeft hij een opmerkelijke groei en ontwikkeling doorgemaakt, wat getuigt van zijn enorme ambitie. Hij heeft duidelijk gemaakt dat hij bij s.v. Huizen wil zijn om zijn spel naar een hoger niveau te tillen.

Bij s.v. Huizen zijn we altijd op zoek naar spelers die niet alleen getalenteerd zijn, maar ook de drive hebben om zichzelf continu te verbeteren. Nabil past perfect in dit plaatje, en we hebben er alle vertrouwen in dat hij een belangrijke bijdrage zal leveren aan ons team.

We heten Nabil van harte welkom bij s.v. Huizen