Sergio Kozjak! Na een 1e helft waarin een bal van s.v. Huizen op de paal belande, en een vrije trap van WV-HEDW de lat boven Olivier Pabon teisterde gingen de ploegen rusten met 0-0. In het tweede bedrijf kwam s.v. Huizen wel echt los (eindelijk!) en lagen er binnen 6 minuten drie doelpunten in het net achter de keeper van WV-HEDW

Kortom, een heerlijke voetbalmiddag die werd besloten met een verdiende 5-1 eindstand

Als “man-of-the-match” werd verkozen Sergio Kozjak, die glunderend en analyserend de bon van restaurant Vie in ontvangst nam.

Sergio, vanaf deze plek nogmaals van harte gefeliciteerd !

Man ot the Match
Restaurant Vie

Over Vie food & drinks
Sinds oktober 2022 bestaat Vie food & drinks (voorheen Beau Geste) in het centrum van Huizen. Bij ons kun je terecht voor een lekkere lunch, gezellige borrel én een culinair diner. Ons team van enthousiaste medewerkers zet zich voor 100% in om jou een heerlijke middag of avond te bezorgen.

Onze kaart biedt een ruime keuze aan lunch- en dinergerechten, maar ook onze borrelkaart is weer eens wat anders!

Onze dinerkaart bestaat onder andere uit kleine gerechtjes waardoor je de mogelijkheid hebt om een variatie aan smaken te proeven en te delen…of niet. Wat jij wilt..