Tijmen Bakker! In een strategische wedstrijd die uiteindelijk werd gewonnen door s.v. Huizen met 2-0 werd Tijmen, hij wist 2x te scoren, verkozen met Man of the Match. Hij ontving een dinerbon van onze sponsor Restaurant Vie Food -and Drinks uit Huizen.

Tijmen van harte gefeliciteerd!
Tijmen Bakker
Restaurant Vie

Over Vie food & drinks
Sinds oktober 2022 bestaat Vie food & drinks (voorheen Beau Geste) in het centrum van Huizen. Bij ons kun je terecht voor een lekkere lunch, gezellige borrel én een culinair diner. Ons team van enthousiaste medewerkers zet zich voor 100% in om jou een heerlijke middag of avond te bezorgen.

Onze kaart biedt een ruime keuze aan lunch- en dinergerechten, maar ook onze borrelkaart is weer eens wat anders!

Onze dinerkaart bestaat onder andere uit kleine gerechtjes waardoor je de mogelijkheid hebt om een variatie aan smaken te proeven en te delen…of niet. Wat jij wilt..