Dailey Groenewegen! In een wedstrijd die vooraf misschien werd bestempeld als gemakkelijk speelde Huizen onherkenbaar. Na de rust werd de wedstrijd uit handen gegeven wat resulteerde in een verdiende 1-0 nederlaag tegen DHSC. Desondanks werd Dailey Groenewegen verkozen tot Man of the Match. Hij ontving de dinerbon van onze sponsor Restaurant Vie Food -and Drinks uit Huizen.

Dailey van harte gefeliciteerd!
Man of the Match
Restaurant Vie

Over Vie food & drinks
Sinds oktober 2022 bestaat Vie food & drinks (voorheen Beau Geste) in het centrum van Huizen. Bij ons kun je terecht voor een lekkere lunch, gezellige borrel én een culinair diner. Ons team van enthousiaste medewerkers zet zich voor 100% in om jou een heerlijke middag of avond te bezorgen.

Onze kaart biedt een ruime keuze aan lunch- en dinergerechten, maar ook onze borrelkaart is weer eens wat anders!

Onze dinerkaart bestaat onder andere uit kleine gerechtjes waardoor je de mogelijkheid hebt om een variatie aan smaken te proeven en te delen…of niet. Wat jij wilt..