Jeroen en Dennis Lamme! Na een snelle openingsgoal bleef s.v. Huizen tot de rust op 1-0 steken. Na de rust stelde het elftal orde op zaken met prima spel wat resulteerde in een mooie eindstand van 4-0 tegen CSV BOL

Ondanks droevige privé omstandigheden stonden de broers Jeroen en Dennis Lamme op het wedstrijdformulier en werden beide uitgeroepen tot Man of the Match.
MOTM
Restaurant Vie

Over Vie food & drinks
Sinds oktober 2022 bestaat Vie food & drinks (voorheen Beau Geste) in het centrum van Huizen. Bij ons kun je terecht voor een lekkere lunch, gezellige borrel én een culinair diner. Ons team van enthousiaste medewerkers zet zich voor 100% in om jou een heerlijke middag of avond te bezorgen.

Onze kaart biedt een ruime keuze aan lunch- en dinergerechten, maar ook onze borrelkaart is weer eens wat anders!

Onze dinerkaart bestaat onder andere uit kleine gerechtjes waardoor je de mogelijkheid hebt om een variatie aan smaken te proeven en te delen…of niet. Wat jij wilt..