Sinds kort hangen er binnen in de tribune en buiten aan de achterzijde van de tribune twee prachtige reclame-uitingen van KING Nonwovens. Al eerder werd KING Nonwovens sponsor van HSV De Zuidvogels en samen met Verwelius Bouwen hoofdsponsor van HZM’22 en nu dus ook sponsor van de vereniging waar Jan ooit furore maakte in het eerste elftal: s.v. Huizen.

De s.v. Huizen en KING Nonwovens zijn een contract voor 3 jaar met elkaar aangegaan.

Jan van Leeuwen is eigenaar van dit mooie bedrijf en is blij met de aangegane samenwerking met s.v. Huizen. Net zoals de betrokkenen bij s.v. Huizen natuurlijk.

KING Nonwovens is gespecialiseerd in het produceren van nonwoven textile producten, die technisch hoogwaardig zijn geproduceerd en bestaan uit synthetische en/of natuurlijke vezels die met een speciale techniek met elkaar verbonden zijn. Deze producten worden toegepast in verschillende toepassingen zoals filtratie, verpakking, daken, en afdekmaterialen. KING Nonwovens BV is gevestigd in Zeewolde en biedt een breed scala aan standaardoplossingen en maatwerk aan verschillende sectoren, van bouw en infrastructuur tot sport en industrie.

Wij wensen KING Nonwovens en Jan van Leeuwen in het bijzonder van harte welkom bij onze vereniging.

Bestuur en sponsorcommissie s.v. Huizen

KING Nonwovens sponsor van s.v. Huizen