Met diepe droefheid nemen we afscheid van Jan Visser. Zijn passie voor voetbal was onmiskenbaar, en hij genoot van elk moment dat hij doorbracht op onze club, juichend voor onze geliefde voetbalvereniging.

Maar Jan was meer dan alleen een supporter; hij was een toegewijde persoon die altijd bereid was om een helpende hand uit te steken. Jan zette zich o.a. in voor de jeugd, met bijzondere aandacht voor het E- en F-toernooi bij de tafeltennisvereniging Huizen. Zijn enthousiasme en betrokkenheid waren een inspiratie voor velen.

Onze gedachten zijn bij zijn familie en vrienden in deze moeilijke tijd.

Namens s.v. Huizen

Condoleance
Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 3 november van 19.30 tot 20.30 uur in het Visnet, De Ruyterstraat 7 in Huizen.

Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden.

Jan Visser