De TC is blij dat we in Haris de nieuwe trainer voor de 023 hebben gevonden.

Haris is vertrouwd gezicht binnen onze club en heeft zijn sporen als trainer binnen onze vereniging wel verdiend. Hij is al jaren trainer van diversen elftallen. Dit seizoen traint hij de JO17-1. Dit team doet het heel goed in de Hoofdklasse en staan met nog 1 wedstrijd te gaan op een keurige 3e plek met 2 punten van de koploper.

Ook maakt Haris deel uit van de opleidingscommissie, vanuit deze rol heeft hij veel contact met andere trainers en kent de spelers goed. Hierdoor kan Haris een verbindende factor zijn tussen de jeugd en de doorstroom naar de senioren.

De TC gaat samen met Haris en de huidige trainer van de 023 een selectie samenstellen voor het nieuwe seizoen.

Wij wensen Haris en zijn spelersgroep heel veel succes!

Namens de TC

Henk Brasser

Haris Bantvawala