Het was (wederom) een mooie week voor sv Huizen, want we zijn verheugd om aan te kondigen dat Humaro Schildersbedrijf & Renovatie, Autoservice van der Roest & De Gooische Poffer zich hebben aangesloten als nieuwe bordsponsors langs ons hoofdveld.

Dit is een fantastische prestatie voor onze club en een bewijs van het groeiende vertrouwen en de steun die we ontvangen uit de gemeenschap. Met hun steun kunnen we onze faciliteiten verder verbeteren, onze (jeugd)programma’s uitbreiden en onze fans nog meer onvergetelijke momenten op het veld bieden.

Humaro Schildersbedrijf & Renovatie

Richard & Marie José

Humaro Schildersbedrijf & Renovatie
Eigenaar Richard van Hummel hoefde er geen seconde over na te denken toen de mooiste plek links achter het doel aan de Bestevaer-zijde van zijn zoon en “onze” keeper Olivier vrij kwam. Als trouwe en trotse supporter staat hij elke wedstrijd langs de lijn en vanaf komende seizoen ook zeker min. 45 min. “achter” Olivier.
Richard is in het dagelijks leven ook eigenaar van Humaro Schildersbedrijf & Renovatie en biedt een reeks van binnen en buiten schilderswerkzaamheden voor particulieren en bedrijven aan. Waar kwaliteit voorop staat! Wil je sparren of heb je een vraag, Richard is te bereiken op: 06-57184665 of via: www.humaro.nl

Cynthia en Willem van der Roest

Willem, Cynthia en Jasper van der Roest

Autoservice van der Roest
Na een klein uitstapje zijn Cynthia en Willem van der Roest weer terug op het sv Huizen terrein. Niet alleen als waardevolle vrijwilligers in de kantine maar ook pronkt hun reclamebord straks weer achter het doel aan de Bestevaer-zijde. Samen met zoon Jasper is Autoservice van der Roest hét team voor jouw auto. Voor een eenvoudige APK, complete onderhoud tot ingewikkelde elektronische problemen. Je bent van harte welkom met alle merken en types auto’s. Meer informatie of voor het maken van een afspraak kun je terecht op: www.autoservicevanderroest.nl

Tjibbe en Peter

De Gooische Poffer
“Niet zomaar een poffertje, maar een Gooische belevenis”
Ze brengen niet alleen poffertjes naar je toe, maar ook een stukje van hun hart en de passie die zij hebben voor lekker eten en gastvrijheid. Je vindt De Gooische Poffer bij veel festivals, markten en bedrijfsevenementen en binnenkort ook bij de opening van het nieuwe seizoen van s.v. Huizen. Nieuwsgierig wat De Gooische Poffer allemaal doet en voor jou kan betekenen, lees meer op hun website: www.degooischepoffer.nl

Bestuur s.v. Huizen
Dennis Molenaar & Brenda Schipper