https://www.svhuizen.nl/clubinfo/trainingsschema
Zalmkado logo huizer kaasgilde logo bcz logo slokker it logo meco
Zalmkado logo huizer kaasgilde
     

    Trainingsschema seizoen '20-'21

    update 29 augustus

    Maandag team veld kleedkamer Trainer
    16.30 - 17.30 MO11-1/2 1B Jos Koot, Peter Schipper, Johan Terpstra
    17.00 - 18.00 JO8-1/2 2A Mitchell Ruiters
    17.00- 18.00 JO9-1+2 2B Erwin van Berkel
    17.00 - 18.00 MO12-1 4A Timo Reesink, Jaco van Vliet
    17.00 - 18.00 MO13-1 4B Timo Reesink, Jaco van Vliet
    17.30 - 18.30 JO11-1/2 1B Noël Maas
    18.30 - 19.30 JO14-1 1A Nassir Maachi
    18.30 - 19.30 JO13-1 1B 7 Vincent Maarschalkerweerd
    18.30 - 20.00 MO15-1/2 2 Frederik Engelsman, Paul van Werven
    18.30 - 20.00 JO17-1 4A 10 Haris Bantvawala
    18.30 - 20.00 JO15-1 4B Marc de Vries
    18.30 - 19.30 JO10-1/2 5A Jeffrey Mirrer
    18.30 - 20.00 JO16-1 5B Ruud Bontan
    18.30 - 20.00 JO17-2 6B Vacant
    20.00 - 21.30 H1 1 1 Arnold Klein
    20.00 - 21.30 HZN2 2A
    20.00 - 21.30 HZN5 2B
    20.00 - 21.30 JO23 4A 2 Ferry Hendrikse
    20.00 - 21.30 JO19-1 4B 3 Sidney Schipper
    Dinsdag team veld kleedkamer Trainer
    17.00 - 18.30 Keepers sel. JO12/13 1B
    17.00 - 18.30 MO9-1 2A Antonio Pang-Atjok
    17.00 - 18.30 JO12-1/2/3 4 Stijn Honing
    17.00 - 18.30 JO13-1/2 6 7+9 Vincent Maarschalkerweerd / Sjaak Hogenbirk
    18.30 - 20.00 JO17-1 1A 10 Haris Bantvawala
    18.30 - 20.00 JO14-1 1B Nassir Maachi
    18.30 - 20.00 JO15-2 2A Ron Hansen
    18.30 - 20.00 Keepers sel. JO15 t/m 19 2B
    18.30 - 20.00 JO15-3 4B Ron Bunschoten
    18.30 - 20.00 MO17-1 4A 15 Marcel Bakker
    20.00 - 21.30 H1 1 1 Arnold Klein
    20.00 - 21.30 JO19-2 2A Jan Hulst
    20.00 - 21.30 JO19-1 4A 3 Sidney Schipper
    20.00 - 21.30 JO23 4B 2 Ferry Hendrikse
    20.00 - 21.30 JO17-4 6A Ron Bunschoten
    20.00 - 21.30 Team Joost Teeuwissen 2B
    Woensdag team veld kleedkamer Trainer
    15:00 - 15:45 Wolven 1A Ferry Hendriksen
    15.00 - 16.00 JO8-3/4/5 4A Ron Bunschoten + assistenten
    16:15 - 17:00 MCL 1A Ferry Hendriksen
    16.00 - 17.00 JO9-3/4/5 4A Ron Bunschoten + assistenten
    16.30 - 17.30 MO11-1/2 5A Jos Koot, Peter Schipper, Johan Terpstra
    17.00 - 18.00 JO8-1/2 1A Mitchell Ruiters
    17.00 - 18.00 MO12-1 2A Timo Reesink, Jaco van Vliet
    17.00 - 18.00 MO13-1 2B Timo Reesink, Jaco van Vliet
    17.00 - 18.00 JO10-3 t/m/ 6 4A Ron Bunschoten + assistenten
    17.00 - 18.00 JO9-1/2 4B Erwin van Berkel
    17.30 - 18.30 JO11-1/2 1B Noël Maas
    17.30 - 19.00 JO13-3 5A Gerrit van der Roest
    18.00 - 20.00 Keepers recreatie 4B
    18.00 - 20.00 Breedteteams JO11/12 5B Ron Bunschoten + assistenten
    18.30 - 19.30 Breedteteams JO11/12 6 Ron Bunschoten + assistenten
    18.30 - 20.00 JO14-2 5A Tijmen Bakker, Stijn de Groot
    18.30 - 20.00 JO15-1 1A Marc de Vries
    18.30 - 20.00 JO16-1 1B Ruud Bontan
    18.30 - 20.00 MO15-1/2 2 Frederik Engelsman, Paul van Werven
    18.30 - 20.00 JO10-1/2 4A Jeffrey Mirrer
    20.00 - 21.30 HZN 2 1A Haris Bantvawala
    20.00 - 21.30 JO19-2 1B Jan Hulst
    20.00 - 21.30 Vr-35+ /VR18+ 2A
    20.00 - 21.30 HZN 3 2B 8
    20.00 - 21.30 HZN 5 4A 12
    20.00 - 21.30 HZN 4 4B
    NB Veld 6 is gereserveerd voor trainingen als er wedstrijd is op het hoofdveld
    Donderdag team veld kleedkamer Trainer
    17.00 -18.30 JO12-1/2/3 2 Stijn Honing
    17.00 - 18.30 JO13-1/2 4 7+9 Vincent Maarschalkerweerd / Sjaak Hogenbirk
    18.30 - 20.00 JO17-2 1A Vacant
    18.30 - 20.00 JO17-1 1B 10 Haris Bantvawala
    18.30 - 20.00 JO14-1 2A Nassir Maachi
    18.30 - 20.00 MO17-1 4A 15 Marcel Bakker
    18.30 - 20.00 JO15-2 4B Ron Hansen
    18.30 - 20.00 JO-15-4 5A Ron Bunschoten
    20.00 - 21.30 HZN 1 1 1 Arnold Klein
    20.00 - 21.30 JO19-3 2A Erwin Versteeg
    20.00 - 21.30 JO19-1 4A 3 Sidney Schipper
    20.00 - 21.30 JO23 4B 2 Ferry Hendrikse
    20.00 - 21.30 35+ / 45+ 5A
    20.00 - 21.30 JO17-3 5B Ron Bunschoten
    20.00 - 21.30 JO17-4 6A Ron Bunschoten
    Vrijdag team veld kleedkamer Trainer
    16.00 - 18.30 techniektraining 4 niet beschikbaar