Ahmed al Mahdi

Ahmed al Mahdi

Transfernieuws!

Met trots kondigen wij de nieuwste aanwinst van s.v. Huizen aan: Ahmed al Mahdi!

Ahmed, 27 jaar oud en afkomstig uit Amsterdam, brengt een schat aan ervaring en talent mee naar Huizen. Zijn voetbalreis begon in de jeugd van Be Quick 1887, waar hij zich opwerkte tot het eerste elftal en uitkwam in de 3e divisie. Na zijn verhuizing naar Amsterdam voor zijn studie, zette Ahmed zijn carrière voort bij ODIN’59 en daarna bij Sportlust ’46.

Ahmed staat bekend om zijn veelzijdigheid in de aanval en kan op meerdere posities spelen. Zijn technische vaardigheden, spelinzicht en passie voor het spel maken hem een waardevolle aanwinst voor S.V. Huizen.

We kunnen niet wachten om Ahmed in actie te zien.

Welkom bij S.V. Huizen, Ahmed al Mahdi!

Foto in de header: voetbal247.nl