Afgelopen vrijdag was de KNVB op bezoek bij s.v. Huizen voor de Aftrapmodule. De Aftrapmodule is een introductie cursus voor (beginnende) trainers en geeft een kijkje op wat er nodig is om een training te geven en een wedstrijd te coachen.

Onder leiding van KNVB-docent Jos Remmers werden 20 trainers van s.v. Huizen en HZM’22 in een 3 uur durende avond meegenomen in een stukje theorie en praktijk.

Seizoen 2023/2024 is vanuit de OC vooral gericht op het verder ontwikkelen van de jonge en enthousiaste trainerscorps bij s.v. Huizen. Door te richten op ontwikkeling van trainers willen wij ervoor zorgen dat ook de spelers de juiste tools krijgen om zichzelf te ontwikkelen.

Wij willen de enthousiaste kinderen bedanken voor hun aanwezigheid, de gedreven trainers die aanwezig waren en Jos Remmers voor de waardevolle lessen voor de trainers!

Namens de opleidingscommissie,
Sidney Schipper en Haris Bantvawala

Aftrapmodule