Op de recente Businessclub avond van 17 maart heeft jarenlange S.V. Huizen sponsor en lid van de Businessclub – Janssen van Kouwen – hun sponsorcontract opgewaardeerd en verlengd.
Een opwaardering van het vorige sponsorcontract naar BRONS is overeengekomen voor een periode van 2 jaar, tot eind 2027.
We bedanken Directeur Tim van der Vooren die helaas zelf niet aanwezig kon zijn, maar voor de handtekeningen perfect werd vervangen door Martijn Eijpe, overigens voormalig Bestuurslid van Businessclub Zuyderzee.
Het bestuur van S.V. Huizen en Businessclub Zuyderzee verheugen zich met deze contractverlenging, iets wat de band met Janssen van Kouwen als trouwe sponsor verder vorm geeft.
Over Janssen van Kouwen
Een echt familiebedrijf met een passie voor automotive en sterke onderlinge samenwerking. Wij zijn actief in Groot-Amsterdam en ’t Gooi en zijn in vijf jaar uitgegroeid tot een toonaangevende speler in de regio.
Ons doel: sterker staan in een markt waar schaalgrootte steeds belangrijker wordt. Terwijl importeurs kiezen voor grotere dealers, kiezen wij voor kwaliteit, betrokkenheid en service.
Bij ons draait het om meer dan alleen auto’s verkopen. We helpen klanten bij het vinden van de auto die past bij hun leven – of dat nu een gezinsauto, sportieve wagen of betrouwbare reispartner is.
Met een breed aanbod en persoonlijke service zorgen we ervoor dat elke klant de juiste keuze maakt.
Kom langs en ervaar het zelf. Wij helpen je graag op weg.

Op de foto: links Martijn Eijpe (Janssen van Kouwen) en Fred Kirchner (Sponsorcommissie S.V. Huizen)









