Wesley Sneijder naar s.v. Huizen

Op 15 maart komt Wesley Sneijder op zijn kenmerkende openhartige wijze vertellen over zijn carriere, zijn visie op het voetbal, zijn Utrechtse jeugd en wat maar aan de orde komt in een gesprek met onze voorzitter.

Tevens zal een film over hem vertoond worden, ooit uitgezonden voor de VPRO – Potje Sport, met nog prille Wesley thuis en bij Ajax.

De avond staat open voor iedereen: leden, belangstellenden, sponsoren en pers.

Kaarten kosten 5 eur per stuk (betaling aan de deur).

Start 19:30

De opbrengst is voor Sneijders project in Ondiep, waarin gezinnen onder de armoedegrens financieel en anderszins gesteund worden, in samenwerking met DHSC, de club van de buurt. Wesley is zelf in de buurt opgegroeid.

Ben jij erbij? 

Schrijf je hieronder alvast in zodat je zeker bent van een plek!