https://www.svhuizen.nl/wedstrijden/trainingsschema/_617____NL
Zalmkado logo huizer kaasgilde logo bcz logo slokker it logo meco
Zalmkado logo huizer kaasgilde
     

    Trainingsschema seizoen 2018-2019

    (bijgewerkt 2-oktober)

    Maandag team veld kleedkamer Trainer
    17.00 - 18.00 JO8-1 4B   Luuk Wiegers
    17.15 - 18.30 JO9-1/2 2A    
    17.00 - 18.00 MO11-1/2 2B   Timo Reesink
    17.30 - 18.30 JO10-1/2 4A   Robert Baas
    17.30 - 18.30 JO11-6 5A   Gerrit van der Roest
    18.30 - 19.30 JO15-3 4A   Jurgen Snaphaan
    18.30 - 20.00 MO13-1 5A 6 vacature
    18.30 - 20.00 MO15-1 5B 9 vacature
    18.30 - 20.00 JO13-1 4B 11 Arthur Khalimkhoev
    18.30 - 20.00 MO17-1 1A 7 Eugene Norbruis
    18.30 - 20.00 JO17-1 1B 4 Sidney Schipper
    18.30 - 20.00 keepers selectie 4    
    20.00 - 21.30 JO19-1 4A 13 Sander Mahne
    20.00 - 21.30 Huizen 2 4B 2 Ronald Tulen
    20.00 - 21.30 Huizen 1 1 1 Arnold Klein
             
             
    Dinsdag team veld kleedkamer Trainer
    17.00 - 18.30 JO11-1/2 1B 11  
    17.15 - 18.15 JO10-3 t/m JO10-6 4   Sidney Schipper
    17.15 - 18.15 JO11-3 t/m JO11-6 4   Sidney Schipper
    18.30 - 20.00 JO12-1 4B 8 Onur Batman
    18.30 - 20.00 JO13-2 5A   Sipke Ausma
    18.30 - 20.00 JO15-1 4A 6 Ismael Miara
    18.30 - 20.00 JO15-2 2B 12 Ron Hansen
    18.30 - 20.00 MO17-1 5B 7 Eugene Norbruis
    18.30 - 20.00 JO17-1 1A 4 Sidney Schipper
    18.30 - 20.00 JO17-2 1B 10 Haris Bantvawala
    18:30 - 20:00 JO13-3 2A   Ron Bunschoten
    20.00 - 21.30 JO19-2 2A 5 Ron Bunschoten
    20.00 - 21.30 JO19-1 4A 13 Sander Mahne
    20.00 - 21.30 Huizen 2 4B 2 Ronald Tulen
    20.00 - 21.30 Huizen 1 1 1 Arnold Klein
             
             
    Woensdag team veld kleedkamer Trainer
    15:00 - 16:00 JO12-2 4   Ruud Bontan
    15:00 - 16:00 JO12-3 4   Ruud Bontan
    16.00 - 17.00 Wolven 1 / Wolvenbak   Tirza 
    16.00 - 17.00 MCL 1   Bram vanden  Berg
    17.00 - 18.00 JO8-1 2A   Luuk Wiegers
    17.15 - 18.30 JO9-1/2 4B    
    17.30 - 18.30 JO9-7m 1A   vacature
    17.30 - 18.30 MO11-1/2 1B   vacature
    17.30 - 18.30 JO10-1/2 4A   Robert Baas
    17.30 - 18.30 JO10-3 5A   Wouter Bianchi/Jan Wigle Visser
    17.30 - 18.30 JO10-4 5B   Gerlof Wiesenekker
    18.30 - 19.30 JO15-3 1   Ruud Bontan
    18.30 - 20.00 MO13-1 1A 6 vacature
    18.30 - 20.00 MO15-1 1B 9 vacature
    18.30 - 20.00 JO13-1 2A 11 Arthur Khalimkhoev
    18.30 - 20.00 JO13-4 5/4   Jonathan Slokker
    18:30 - 20:00 JO15-4 5/4   Matthew Bomas
    18.30 - 20.00 JO15-5 5A/4   Richard van der Beek
    18.30 - 20.30 keepers recreatie 4    
    20.00 - 21.00 dames 35+ 1A 4 Fred Kirchner
    20.00 - 21.30 JO17-3 1B 5 Ron Bunschoten
    20.00 - 21.30 Huizen 3 5B 8  
    20.00 - 21.30 Huizen 4 4B 7  
    20.15 - 21.45 Huizen 5 4A 12  
             
             
    Donderdag team veld kleedkamer Trainer
    17.00 - 18.30 JO11-1/2 2A 11  
    17.15 - 18.15 JO8-2 t/m JO8-4 4   Sidney Schipper
    17.15 - 18.15 JO9-3 t/m JO9-6 4   Sidney Schipper
    17.15 - 18.15 JO9-7m 4   Sidney Schipper
    18.00 - 19.30 JO12-1 5B 8 Onur Batman
    18.15 - 19.45 JO15-1 1A 6 Ismael Miara
    18.15 - 19.45 JO15-2 1B 12 Ron Hansen
    18.30 - 20.00 MO17-1 4A 7 Eugene Norbruis
    18.30 - 20.00 JO17-1 4B 4 Sidney Schipper
    18.30 - 20.00 JO17-2 5A 10 Haris Bantvawala
    18.30 - 20.00 JO17-4 6   Ron Bunschoten
    20.00 - 21.00 heren 35+/45+ 5 9  
    20.00 - 21.30 JO19-3 2A 5 Ron Bunschoten
    20.00 - 21.30 JO19-1 4A 13 Sander Mahne
    20.00 - 21.30 Huizen 2 4B 2 Ronald Tulen
    20.00 - 21.30 Huizen 1 1 1 Arnold Klein
             
             
    Vrijdag team veld kleedkamer Trainer
    16.00 - 18.30 techniektraining 4 niet beschikbaar JVO+
    18.30 - 20.00 JO13-1 1 niet beschikbaar Arthur Khalimkhoev