Zalmkado Huizerkaas BC Zuyderzee Slokker IT Services MECO groep
 

Trainingsschema seizoen '21-'22

update 20 september

Trainers die nog geen kleedkamer hebben voor hun team maar wel gebruik willen maken van een kleedkamer kunnen zich melden op het wedstrijdsecretariaat.

Maandag team veld kleedkamer Trainer
16.45 - 18.00 MO11-1 / MO12-1 4A Peter Schipper/Johan Terpstra
17.00 - 18.00 JO8-1/2 1A Enzio Veraart
17.00 - 18.00 JO9-1/2 2B 8 Mitchell Ruiters
17.00- 18.00 JO10-1/2 1B Erwin van Berkel
17.00 - 18.00 JO11-3/4 2A Jaco van Vliet
17.00 -18.30 JO13-1 4B 7 + 11 Vincent Maarschalkerweerd
17.30 - 19.00 JO13-2 5A Robert Baas
18.00 - 19.00 JO11-1/2 1B 6 Richard Prinsen en Jasper Blankenberg
18.00 - 20.30 Keepers 4C Harry Steenwijk
18.30 - 20.00 MO15-1 1A Paul van Werven
18.30 - 20.00 MO15-2 2A 16 Jaco van Vliet/Maikel van Wiggen
18.30 - 20.00 MO17-2 2B 17 Frederik Engelsman
18.30 - 20.00 JO19-1 4A 10 + 3 Haris Bantvawala
18.30 - 20.00 JO15-2 4B 11 Peter Schipper
19.00 - 20.00 JO14-1 1B 4 Rody Schouten
19.00 - 20.00 JO17-2 6A Joost Stoelinga
20.00 - 21.30 Hzn1 1 Arnold Klein
20.00 - 21.30 O23 4 Ferry Hendrikse
20.00 - 21.30 Hzn2 5A
20.00 - 21.30 Hzn5 5B 12
Dinsdag team veld kleedkamer Trainer
17.00 - 18.30 JO13-1 5A 7 + 11 Vincent Maarschalkerweerd
17.30 - 19:00 JO15-1 1A 5 Tristen Kroeze
17.00 - 18.30 JO16-1 4A 12 Ron Hansen
17.30 - 18.30 JO12-2 4B Milo de Man /Nick Hogenbirk
17.30 - 19.00 JO14-2 2B Gerrit van der Roest
18.30 - 19.30 JO12-1 5B 9 Timo Vos
18.30 - 20.00 JO17-1 1B 6 Peter Gerards
18.30 - 20.00 MO17-1 2A 15 Marcel Bakker
18.30 - 20.00 JO19-1 4A 10 + 3 Haris Bantvawala
18.30 - 20.00 JO18-1 4B 8 Mitchell Ruiters
18.30 - 20.00 JO16-2 5A Ron Hansen
19.00 - 20.00 JO14-1 1A 4 Rody Schouten
20.00 - 21.30 HZN1 1 Arnold Klein
20.00 - 21.30 O23 4 Ferry Hendrikse
20.00 - 21.30 JO19-2 6 13 Theo Linde
Woensdag team veld kleedkamer Trainer
15.00 - 15.45 Wolven 1A
15.00 - 16.00 JO8-3/4/5 4A Trainers poule
16.15 - 17.00 MCL 1A Jan van As
16.00 - 17.00 JO9-3/4/5 4A Trainers poule
16.00 - 17.00 MO9-1 4B Trainers poule
16.45 - 18.00 MO11-1 / MO12-1 5A Peter Schipper/Johan Terpstra
17.00 -18.00 JO9-1/2 4B 8 Mitchell Ruiters
17.00 - 18.00 JO10-3/4/5 4A Trainers poule
17.00 - 18.30 JO10-1/2 1A Erwin van Berkel
17.00 - 18.00 JO8-1/2 2A Enzio Veraart
17.15 - 18.30 JO13-2 1B Robert Baas
18.00 - 20.30 Keepers 1C Harry Steenwijk
18.00 - 19.00 JO11-3/4/5 4A Trainers poule
18.00 - 19.00 JO12-3/4/5 4B Trainers poule
18.00 - 19.00 JO11-1/2 2A Richard Prinsen en Jasper Blankenberg
18.30 - 20.00 MO15-2 1A 16 Jaco van Vliet/Maikel van Wiggen
18.30 - 20.00 MO17-2 1B 17 Frederik Engelsman
18.30 - 20.00 MO15-1 2B Paul van Werven
18.45 - 20.15 JO14-3 5A Trainers poule
18.45 - 20.15 JO15-3 5B Trainers poule
19.00 - 20.00 JO15-2 4A 11 Peter Schipper
19.00 - 20.00 JO16-3 2A 6 Richard Prinsen/Jasper Blankenberg
19.00 - 20.00 JO13-3 6A Trainers poule
19.00 - 20.00 JO13-4 6B Trainers poule
20.00 - 21.30 Hzn2 1A 5
20.00 - 21.30 Dames35+ 1B
20.30 - 21.30 JO17-2 2A 6 Richard Prinsen/Jasper Blankenberg
20.00 - 21.30 Hzn3 2B 9
20.00 - 21.30 Hzn5 4A 12
20.00 - 21.30 Hzn 4+6 4B 7 +8
NB Veld 6 is gereserveerd voor trainingen als er wedstrijd is op het hoofdveld
Donderdag team veld kleedkamer Trainer
17.00 - 18.30 JO13-1 4A 7 + 11 Vincent Maarschalkerweerd
17.30 - 18.30 JO15-1 1B 5 Tristen Kroeze
17.30 - 18.30 JO12-2 1A Milo de Man /Nick Hogenbirk
17.30 - 18.30 JO14-2 4B Gerrit van der Roest
18.30 - 19.30 JO12-1 2B 9 Timo Vos
18.30 - 20.00 MO17-1 1A 15 Marcel Bakker
18.30 - 20.00 JO17-1 1B 6 Peter Gerards
18.30 - 20.00 JO19-1 4A 10 + 3 Haris Bantvawala
18.30 - 20.00 JO18-1 4B 8 Mitchell Ruiters
18.30 - 19.30 JO16-2 2A 12 Ron Hansen
19.30 - 21.00 JO16-1 2A 12 Ron Hansen
19.00 - 20.30 JO14-1 5B 4 Rody Schouten
20.00 - 21.30 Hzn1 1 Arnold Klein
20.00 - 21.30 O23 4 Ferry Hendrikse
20.00 - 21.30 Heren45+ 2A
20.00 - 21.30 JO19-2 6A 13 Theo Linde
Vrijdag team veld kleedkamer Trainer
16.00 - 18.30 techniektraining 4 niet beschikbaar