Zalmkado Huizerkaas BC Zuyderzee Slokker IT Services MECO groep
  • Lid worden
  • Webshop
  • Businessclub
  •  

    SD SPORTSWEAR Beloftencompetitie Midden Nederland 2022-2023

    Het beloftenteam is een combinatie van spelers onder de 23 jaar vanuit Huizen 1, Huizen 2, O19 en O17. De nadruk van deze competitie ligt op talenten ontwikkeling.

    Wat begonnen is als een extra competitie voor talenten met ongeveer 6 elftallen, is nu uitgegroeid tot twee poules van ieder 4 verenigingen. De competitie wordt gespeeld in de vorm van een toernooi, waarbij aan het eind van het seizoen de 2 poule winnaars en de nr's twee, via een kruisfinale en vervolgens een finale, gaan strijden voor de SD SPORTSWEAR wisselbeker.

    De poule indeling is als volgt:

    Poule 1:  De Merino's - GVVV - De Bataven - Bennekom

    Poule 2 : Huizen - Hercules - RODA '46 - SDV Barneveld

    Meer informatie (waaronder uitslagen en standen) is de vinden op de facebook pagina van de beloftencompetitie.

    Het speelprogramma en uitslagen voor Poule 1.

    Datum Aanvang Wedstrijd
    25-10 20.00 DE MERINO'S - GVVV
    25-10 20.00 BATAVEN - BENNEKOM
    22-11 20.00 GVVV - BATAVEN
    22-11 20.00 BENNEKOM - DE MERINO'S
    13-12 20.00 BATAVEN - DE MERINO'S
    13-12 20.00 BENNEKOM - GVVV
    17-01 20.00 DE MERINO'S - BENNEKOM
    17-01 20.00 BATAVEN - GVVV
    28-02 20.00 BENNEKOM - BATAVEN
    28-02 20.00 GVVV - DE MERINO'S
    28-03 20.00 GVVV - BENNEKOM
    28-03 20.00 DE MERINO'S - BATAVEN

    Het speelprogramma en uitslagen voor Poule 2.

    Datum Aanvang Wedstrijd
    25-10 20.00 HUIZEN - HERCULES
    25-10 20.00 RODA'46 - SDV BARNEVELD
    22-11 20.00 HERCULES - RODA'46
    15-11 20.00 SDV BARNEVELD - HUIZEN
    13-12 20.00 RODA'46 - HUIZEN
    19-12 20.00 HERCULES - SDV BARNEVELD
    06-02 20.00 RODA '46 - HUIZEN
    27-02 20.00 HUIZEN - RODA '46
    28-02 20.00 SDV BARNEVELD - HERCULES
    14-03 20.00 HUIZEN - SDV BARNEVELD
    27-03 20.15 HERCULES - HUIZEN
    28-03 20.00 SDV BARNEVELD - RODA'46

    18 april: Kruisfinale's

    16 mei: Finale

    Door loting wordt bepaald wie de thuisspelende club is in de finale.