https://www.svhuizen.nl/senioren/beloften/_557____NL
logo connect logo huizer kaasgilde logo bcz logo slokker it logo meco
logo connect logo huizer kaasgilde
     

    Beloften

     

    Het beloftenteam is een combinatie van spelers onder de 23 jaar vanuit Huizen 1, Huizen 2, O19 en O17. De nadruk van deze competitie ligt op talenten ontwikkeling.

    Wat begonnen is als een extra competitie voor talenten met ongeveer 6 elftallen, is nu uitgegroeid tot vier poules van ieder 4 verenigingen. De competitie wordt gespeeld in de vorm van een toernooi, waarbij aan het eind van het seizoen de 4 poule winnaars, via halve finale en finale, gaan strijden voor de Acerbis wisselbeker.

    Evenals voorgaande jaren zijn hier ook leuke prijzen mee te winnen. 

    • Een rondleiding door het stadion van FC Utrecht met een hapje/drankje en het bijwonen van een thuiswedstrijd van FC Utrecht
    • Door SD Sportswear ter beschikking gesteld: Een prijs ter waarde van €1.000,- incl BTW aan materialen/kleding etc (naar vrije keuze).
    • Daarnaast voor het winnende team individuele prijzen als ook de Acerbis Sports beker en wisselbeker. Acerbis Sports wordt voor de Benelux geïmporteerd door SD Sportswear. Een vooruitstrevend kledingmerk voor vrijwel alle teamsporten

    Deelnemers aan de editie '17-'18 zijn:

    West: FC Breukelen - Elinkwijk - Huizen - IJsselmeervogels

    Midden: DOVO – De Meern - Hercules - Houten

    Oost: DVS ‘33 - Hoogland – SDVB - VVOG

    Zuid: De Bataven – Bennekom – G.V.V.V. - RKHVV

     

    De stand (regio West, bijgewerkt tot 15-02-2018):

      Gespeeld winst gelijk verlies punten voor tegen
    IJsselmeervogels 5 4   1 12 28 11
    Huizen 5 2 1 2 7 13 11
    Elinkwijk 5 2 1 2 7 17 19
    Breukelen 5 1   4 3 6 23

     

    Het speelprogramma en uitslagen voor regio West

    Datum tijd thuis uit Uitslag
    10-10-2017 20.00 Breukelen Elinkwijk 0-4
      20.00 IJsselmeervogels Huizen 4-0
             
    31-10-2017 20.00 Elinkwijk IJsselmeervogels 9-2
      20.00 Huizen Breukelen 4-0
             
    21-11-2017 20.00 IJsselmeervogels Breukelen 9-3
      20.00 Huizen Elinkwijk 4-4
             
    23-01-2017 20.00 IJsselmeervogels Elinkwijk 5-2
      20.00 Breukelen Huizen 2-1
             
    13-02-2017 20.00 Elinkwijk Breukelen 5-1
      20.00 Huizen IJsselmeervogels 4-1
             
    20-02-2018 20.00 Elinkwijk Huizen  
    27-02-2018 20.00 Breukelen IJsselmeervogels  

     

    Kruisfinales 13 maart 2018
    Halve finales 10 april 2018
    Finale 8 mei 2018

     

    Kruisfinales:

    Wedstrijd 1: nr. 1 poule West - nr. 2 poule Midden
    Wedstrijd 2: nr. 1 poule Midden - nr. 2 poule West
    Wedstrijd 3: nr. 1 poule Oost - nr. 2 poule Zuid
    Wedstrijd 4: nr. 1 poule Zuid - nr. 2 poule Oost
    Halve finales:
    Wedstrijd 1: Winnaar wedstrijd 1 - Winnaar wedstrijd 2
    Wedstrijd 2: Winnaar wedstrijd 3 - Winnaar wedstrijd 4
    Finale:
      Winnaar wedstrijd 1 - Winnaar wedstrijd 2

    Door loting wordt bepaald wie de thuisspelende club is in de finale.

     

    Programma beloften:

    10-okt 20.00:
    IJsselmeervogels - Huizen
    31-okt 20.00:
    Huizen - Breukelen
    21-nov 20.00:
    Huizen - Elinkwijk
    12-dec 20.00:
    Elinkwijk - Huizen
    23-jan 20.00:
    Breukelen - Huizen
    13-feb 20.00:
    Huizen - IJsselmeervogels