https://www.svhuizen.nl/schoolvoetbal/wedstrijdschema/jongens-d
Zalmkado logo huizer kaasgilde logo bcz logo slokker it logo meco
Zalmkado logo huizer kaasgilde
     

    Wedstrijden Jongens D

    Wedstrijden: Jongens D 1      

    Tijd veld datum thuis uit
    16:00 3a 16-06-2021 2e Montessorischool JD1 - De Parel JD4
    16:20 3a 16-06-2021 Dr Maria Montessorischool JD2 - Flevoschool JD3
    16:40 3a 16-06-2021 Dr Maria Montessorischool JD2 - 2e Montessorischool JD1
    17:15 3a 16-06-2021 De Parel JD4 - Flevoschool JD3
    17:35 3a 16-06-2021 Flevoschool JD3 - 2e Montessorischool JD1
    17:55 3a 16-06-2021 De Parel JD4 - Dr Maria Montessorischool JD2

    Wedstrijden: Jongens D 2      

    Tijd veld datum thuis uit
    16:00 4a 16-06-2021 De Parel JD1 - De Springplank JD1
    16:20 4a 16-06-2021 Kamperfoelieschool JD1 - Rehobothschool JD1
    16:40 4a 16-06-2021 Kamperfoelieschool JD1 - De Parel JD1
    17:15 4a 16-06-2021 De Springplank JD1 - Rehobothschool JD1
    17:35 4a 16-06-2021 Rehobothschool JD1 - De Parel JD1
    17:55 4a 16-06-2021 De Springplank JD1 - Kamperfoelieschool JD1

    Wedstrijden: Jongens D 3      

    Tijd veld datum thuis uit
    16:00 4b 16-06-2021 De Parel JD2 - De Springplank JD2
    16:20 4b 16-06-2021 Flevoschool JD1 - Rehobothschool JD2
    16:40 4b 16-06-2021 Flevoschool JD1 - De Parel JD2
    17:15 4b 16-06-2021 De Springplank JD2 - Rehobothschool JD2
    17:35 4b 16-06-2021 Rehobothschool JD2 - De Parel JD2
    17:55 4b 16-06-2021 De Springplank JD2 - Flevoschool JD1

    Wedstrijden: Jongens D 4      

    Tijd veld datum thuis uit
    16:00 1b 16-06-2021 De Parel JD3 - Dr Maria Montessorischool JD1
    16:20 1b 16-06-2021 Flevoschool JD2 - Rehobothschool JD3
    16:40 1b 16-06-2021 Flevoschool JD2 - De Parel JD3
    17:15 1b 16-06-2021 Dr Maria Montessorischool JD1 - Rehobothschool JD3
    17:35 1b 16-06-2021 Rehobothschool JD3 - De Parel JD3
    17:55 1b 16-06-2021 Dr Maria Montessorischool JD1 - Flevoschool JD2

    Wedstrijden: Jongens D 5      

    Tijd veld datum thuis uit
    16:00 4a 23-06-2021 De Ark JD1 - De Wijngaard JD1
    16:20 4a 23-06-2021 Tweemaster (Holleblok) JD1 - Tweemaster (Koers) JD2
    16:40 4a 23-06-2021 Tweemaster (Holleblok) JD1 - De Ark JD1
    17:15 4a 23-06-2021 De Wijngaard JD1 - Tweemaster (Koers) JD2
    17:35 4a 23-06-2021 Tweemaster (Koers) JD2 - De Ark JD1
    17:55 4a 23-06-2021 De Wijngaard JD1 - Tweemaster (Holleblok) JD1

    Wedstrijden: Jongens D 6      

    Tijd veld datum thuis uit
    16:00 3a 23-06-2021 De Ark JD2 - De Wijngaard JD2
    16:20 3a 23-06-2021 Tweemaster (Holleblok) JD2 - Tweemaster (Koers) JD3
    16:40 3a 23-06-2021 Tweemaster (Holleblok) JD2 - De Ark JD2
    17:15 3a 23-06-2021 De Wijngaard JD2 - Tweemaster (Koers) JD3
    17:35 3a 23-06-2021 Tweemaster (Koers) JD3 - De Ark JD2
    17:55 3a 23-06-2021 De Wijngaard JD2 - Tweemaster (Holleblok) JD2

    Wedstrijden: Jongens D 7      

    Tijd veld datum thuis uit
    16:00 1b 23-06-2021 Beatrixschool JD1 - Gouden Kraal JD1
    16:20 1b 23-06-2021 Tweemaster (Holleblok) JD3 - Van der Brugghenschool JD1
    16:40 1b 23-06-2021 Tweemaster (Holleblok) JD3 - Beatrixschool JD1
    17:15 1b 23-06-2021 Gouden Kraal JD1 - Van der Brugghenschool JD1
    17:35 1b 23-06-2021 Van der Brugghenschool JD1 - Beatrixschool JD1
    17:55 1b 23-06-2021 Gouden Kraal JD1 - Tweemaster (Holleblok) JD3

    Wedstrijden: Jongens D 8      

    Tijd veld datum thuis uit
    16:00 4b 23-06-2021 Beatrixschool JD2 - Dr Maria Montessorischool JD3
    16:20 4b 23-06-2021 Tweemaster (Koers) JD1 - Van der Brugghenschool JD2
    16:40 4b 23-06-2021 Tweemaster (Koers) JD1 - Beatrixschool JD2
    17:15 4b 23-06-2021 Dr Maria Montessorischool JD3 - Van der Brugghenschool JD2
    17:35 4b 23-06-2021 Van der Brugghenschool JD2 - Beatrixschool JD2
    17:55 4b 23-06-2021 Dr Maria Montessorischool JD3 - Tweemaster (Koers) JD1