https://www.svhuizen.nl/schoolvoetbal/standen/jongens-d
Zalmkado logo huizer kaasgilde logo bcz logo slokker it logo meco
Zalmkado logo huizer kaasgilde
     

    Standen Jongens D

    De nummers 1 en 2 van de poule gaan door naar de finaleronde.

    Stand: Jongens D 1        

    Wedstrijddag: woensdag 16 juni

    # Team G W GL V P DPV DPT PM
    1 Dr Maria Montessorischool JD2 3 2 1 0 7 5 3 0
    2 De Parel JD4 3 1 2 0 5 3 2 0
    3 2e Montessorischool JD1 3 0 2 1 2 1 2 0
    4 Flevoschool JD3 3 0 1 2 1 0 2 0

    Stand: Jongens D 2        

    Wedstrijddag: woensdag 16 juni

    # Team G W GL V P DPV DPT PM
    1 Rehobothschool JD1 3 3 0 0 9 7 2 0
    2 De Springplank JD1 3 2 0 1 6 5 3 0
    3 Kamperfoelieschool JD1 3 1 0 2 3 2 3 0
    4 De Parel JD1 3 0 0 3 0 1 7 0

    Stand: Jongens D 3        

    Wedstrijddag: woensdag 16 juni

    # Team G W GL V P DPV DPT PM
    1 Flevoschool JD1 3 3 0 0 9 4 1 0
    2 De Springplank JD2 3 2 0 1 6 4 1 0
    3 Rehobothschool JD2 3 1 0 2 3 3 4 0
    4 De Parel JD2 3 0 0 3 0 2 7 0

    Stand: Jongens D 4        

    Wedstrijddag: woensdag 16 juni

    # Team G W GL V P DPV DPT PM
    1 Flevoschool JD2 3 2 1 0 7 10 1 0
    2 Dr Maria Montessorischool JD1 3 2 1 0 7 9 1 0
    3 De Parel JD3 3 1 0 2 3 2 13 0
    4 Rehobothschool JD3 3 0 0 3 0 1 7 0

    Stand: Jongens D 5        

    Wedstrijddag: woensdag 23 juni

    # Team G W GL V P DPV DPT PM
    1 De Ark JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
    2 De Wijngaard JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
    3 Tweemaster (Holleblok) JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
    4 Tweemaster (Koers) JD2 0 0 0 0 0 0 0 0

    Stand: Jongens D 6        

    Wedstrijddag: woensdag 23 juni

    # Team G W GL V P DPV DPT PM
    1 De Ark JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
    2 De Wijngaard JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
    3 Tweemaster (Holleblok) JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
    4 Tweemaster (Koers) JD3 0 0 0 0 0 0 0 0

    Stand: Jongens D 7        

    Wedstrijddag: woensdag 23 juni

    # Team G W GL V P DPV DPT PM
    1 Beatrixschool JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
    2 Gouden Kraal JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
    3 Tweemaster (Holleblok) JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
    4 Van der Brugghenschool JD1 0 0 0 0 0 0 0 0

    Stand: Jongens D 8        

    Wedstrijddag: woensdag 23 juni

    # Team G W GL V P DPV DPT PM
    1 Beatrixschool JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
    2 Dr Maria Montessorischool JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
    3 Tweemaster (Koers) JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
    4 Van der Brugghenschool JD2 0 0 0 0 0 0 0 0