https://www.svhuizen.nl/schoolvoetbal/finalisten/_781____NL
Zalmkado logo huizer kaasgilde logo bcz logo slokker it logo meco
Zalmkado logo huizer kaasgilde
     

     

    FINALISTEN

     

    FINALISTEN HUIZEN MEISJES D : SPELEN OP WOENSDAG 10 APRIL

     

    De nummers 1 en 2 van alle poules:

    Nr 1 poule 1: Gouden Kraal D1
    Nr 2 poule 1: Maria Montessorischool D1
    Nr 1 poule 2: Tweemaster ( Koers) D1
    Nr 2 poule 2: Maria Montessorischool D2
    Nr 1 poule 3: Springplank D1
    Nr 2 poule 3: Van der Brugghenschool D1
    Nr 1 poule 4: Rehobothschool D2
    Nr 2 poule 4: Springplank D2
    Nr 1 poule 5: Tweemaster ( Holleblok) D1
    Nr 2 poule 5: Springplank D3
    Nr 1 poule 6: Beatrixschool D1
    Nr 2 poule 6: Springplank D4

     

    FINALISTEN HUIZEN MEISJES E : SPELEN OP WOENSDAG 10 APRIL

     

    De nummers 1 en 2 van alle poules:

    Nr 1 poule 1: Flevoschool E1
    Nr 2 poule 1: Springplank E3
    Nr 1 poule 2: Springplank E4
    Nr 2 poule 2: Van der Brugghenschool E1
    Nr 1 poule 3: Van der Brugghenschool E2
    Nr 2 poule 3: De Parel E1
    Nr 1 poule 4: Beatrixschool E1
    Nr 2 poule 4: Tweemaster ( Holleblok) E1
    Nr 1 poule 5: Maria Montessorischool E1
    Nr 2 poule 5: Springplank E2

     

    De beste nummers 3 van poule 1 t/m 5

    Poule 3: 2e Montessorischool E1
    Poule 4: Springplank E1

     

    FINALISTEN HUIZEN MEISJES F : SPELEN OP VRIJDAG 5 APRIL

     

    De nummers 1 en 2 van alle poules:

    Nr 1 poule 1: Tweemaster (Holleblok) F1
    Nr 2 poule 1: De Ark F1
    Nr 1 poule 2: Tweemaster (Koers) F1
    Nr 2 poule 2: Sprinplank F1
    Nr 1 poule 3: Flevoschool F1
    Nr 2 poule 3: Sprinplank F2

     

    FINALISTEN HUIZEN JONGENS E : SPELEN OP WOENSDAG 10 APRIL

     

    De 8 poule winnaars:

    Uit poule 1: de Wijngaard E1
    Uit poule 2: Tweemaster (Holleblok) E1
    Uit poule 3: Maria Montessorischool E1
    Uit poule 4: Tweemaster (Holleblok) E2
    Uit poule 5: Sprinkplank E1
    Uit poule 6: Tweemaster (Koers) E1
    Uit poule 7: Flevoschool E1
    Uit poule 8: Tweemaster (Koers) E2

     

    De nummer 2 uit poule 8:

    Sprinkpland E4

     

    De 3 beste nummers 2 uit poule 1 t/m 7:

    Uit poule 1 de Ark E1
    Uit poule 4 2e Montessorischool E1
    Uit poule 6 Springplank E2

     

    FINALISTEN HUIZEN JONGENS F : SPELEN OP VRIJDAG 5 APRIL

    De nummers 1 van de  8 poules:

    Uit poule 1: De Wijngaard F1
    Uit poule 2: Beatrixschool F2
    Uit poule 3: Maria Montessorischool F2
    Uit poule 4: De Parel F1
    Uit poule 5: 2e Montessorischool F2
    Uit poule 6: 2e Montessorischool F1
    Uit poule 7: Springplank F3
    Uit poule 8: Van der Brugghenschool F4

     

    De nummers 2 van de  8 poules:

    Uit poule 1: Beatrixschool F1
    Uit poule 2: Flevoschool F1
    Uit poule 3: Tweemaster (Koers) F2
    Uit poule 4: Tweemaster (Holleblok) F1
    Uit poule 5: Reholbothschool F1
    Uit poule 6: Springplank F2
    Uit poule 7: Maria Montessorischool F1
    Uit poule 8: Tweemaster (Koers) F3

     

     

    FINALISTEN HUIZEN JONGENS D : SPELEN OP WOENSDAG 10 APRIL

    De 7 poule winnaars:

    Uit poule 1: Beatrixschool D1
    Uit poule 2: Van der Brugghenschool D2
    Uit poule 3: Maria Montessorischool D1
    Uit poule 4: Rehobothschool D1
    Uit poule 5: Springplank D1
    Uit poule 6: Rehobothschool D3
    Uit poule 7: Flevoschool D1
    Uit poule 7 (nr 2): Tweemaster ( Hollblok/Koers) D1


    De nummer 2 uit poule:
    De 4 beste nummers 2 uit poule 1 t/m 6:

    Uit poule 3: Flevoschool D2
    Uit poule 5: Rehobothschool D2
    Uit poule 2: Beatrixschool D2
    Uit poule 1: Van der Brugghenschool D1