Zalmkado Huizerkaas BC Zuyderzee Slokker IT Services MECO groep
 

Contactgegevens commissies


Jeugdcommissie

Categorievertegenwoordigers:

Categorie
 

Naam
 

 
Mailadres
 
JO19 / JO17 

Henk Lamsma
Henny Slokker

JO19@svhuizen.nl
JO17@svhuizen.nl

JO16 / JO15 / JO14 / JO13 Ron Hansen

JO16@svhuizen.nl
JO15@svhuizen.nl
JO14@svhuizen.nl
JO13@svhuizen.nl

JO12 / JO11 Mirte Bianchi
Frederique Bavelaar

JO12@svhuizen.nl
JO11@svhuizen.nl

JO10 / JO9 / JO8 Christine Vlot
Anneke Wiesenekker

JO10@svhuizen.nl
JO9@svhuizen.nl
JO8@svhuizen.nl

Meco Champions League (5 en 6 jaar) Pernelle Kriek mcl@svhuizen.nl
Wolven (4 t/m 5 jaar) Pernelle Kriek wolven@svhuizen.nl
Meisjes Denise Bakker meiden@svhuizen.nl
Keepers Denise Bakker keepers@svhuizen.nl

Heeft u een vraag over een selectieteam, stuur dan een mail naar: tcjeugd@svhuizen.nl
Voor (aan)vragen over wedstrijden (wijzigingen i.o.d.) kunt u terecht bij ons wedstrijdsecretariaat: wedstrijdsecretaris@svhuizen.nl
Overige vragen kunt u stellen bij onze jeugdcommissieleden. Per leeftijdscategorie worden zij hierboven weergegeven.

Activiteitencommissie

Functie Naam Telefoon Mailadres
Voorzitter Jan Klein 06-53230733 j.c.klein@hotmail.com​​

Schoolvoetbalcommissie

Contactpersonen

Cees Vos
06 - 43 112 246

Claudia Koning
06 - 14 945 726
schoolvoetbal@svhuizen.nl

Sponsorcommissie

Algemeen emailadres sponsorcommissie: sponsorcommissie@svhuizen.nl

Technische commissie

Mocht je vragen hebben aan onze technische commissie kunt u mailen naar tc@svhuizen.nl

Technische Commissie Jeugd (selectie)

Voorzitter Jaco den Hollander 06 349 345 86 tcjeugd@svhuizen.nl
Hoofd Jeugdopleidingen Ferry Hendrikse 06 283 388 47 ferryhendrikse@hotmail.com 
JO15 t/m JO19 Richard Fledderus 06 300 542 98 famfledderus@ziggo.nl
JO11 t/m JO14 Erik Bakker 06 150 303 83
Wolven t/m JO10
Keepers Vacature (contactpersoon: Denise Bakker) 06 135 636 76 keepers@svhuizen.nl
Breedteteams Ruud Bontan hjo_breedteteams@svhuizen.nl
Meiden Vacature (contactpersoon: Denise Bakker) 06-135 636 76 meiden@svhuizen.nl


Toernooicommissie

Contact:
toernooien@svhuizen.nl

Leden toernooicommissie
Wouter Bianchi
Raymond Verkade
Francisca Hubeek

Vrijwilligerscommissie

Contactpersoon
Harma de Groot
vrijwilligers@svhuizen.nl 

Financiële administratie

Contactpersonen

Penningmeester: 
Dennis Molenaar  penningmeester@svhuizen.nl    
Facturen en declaraties voor s.v. Huizen in te sturen naar onderstaand e-mailadres: facturen@svhuizen.nl
Facturen bestemd voor Stichting Taatje dienen naar het e-mail adres taatje-facturen@svhuizen.nl verzonden te worden.

Ledenadministratie

Contactpersoon
Annelies van Esterik
ledenservice@svhuizen.nl

Kantinebeheer

Contactpersoon
Roelie Visser
035-5241423
e_visser@ziggo.nl

Website

Laurens Rebel
Jan Wigle Visser
website@svhuizen.nl

Wedstrijdzaken

Wedstrijdsecretaris
Marleen Brasser-van den Broek
06-40829632
wedstrijdsecretaris@svhuizen.nl

Het wedstrijdsecretariaat is doordeweeks op de donderdagavond open van 19.00 uur tot 21.00 uur.

Scheidsrechterscommissie

De scheidsrechtercommissie bestaat uit:

Naam
Peter Westland
Hans van de Tier
Stefan Westland

De scheidsrechtercommissie is te bereiken op het e-mail adres: ikwordscheids@svhuizen.nl

Commissie respect

Adinda Hansman en Jolein Rebel.

respect@svhuizen.nl

Vertrouwenscontactpersonen

De vertrouwenscontactpersonen voor s.v. Huizen zijn:

Helle de Lange Sjaak Veerman
hdlange70@hotmail.com   sjaak.veerman@planet.nl




Met ingang van 8 februari 2017 heeft het Sportplatform Huizen een vertrouwenscontactpersoon aangesteld, Anita Campbell.

Contactgegevens:
Telefoon: 06 1822 6887
E-mail: vcp@sportplatformhuizen.nl