Zalmkado Huizerkaas BC Zuyderzee Slokker IT Services MECO groep
 

Bestuur s.v. Huizen

Fred Kirchner, Dennis Molenaar, Jaco den Hollander, Annelies van Esterik, Robert Baas, Gert van der Roest

Bestuursleden

Functie Naam Telefoon E-mailadres
Voorzitter Jaco den Hollander 0651064262 voorzitter@svhuizen.nl
Secretaris Marianne de Groot  bestuur@svhuizen.nl
Penningmeester Dennis Molenaar penningmeester@svhuizen.nl 
Sponsoring Fred Kirchner 06-51994635 sponsorcommissie@svhuizen.nl
Algemeen lid (Marketing & PR) Robert Baas marketing@svhuizen.nl
Algemeen lid (Technische zaken) Gert van der Roest selectie@svhuizen.nl
Algemeen lid (Jeugd) Peter Schipper  jeugd@svhuizen.nl


Algemeen e-mailadres bestuur: bestuur@svhuizen.nl

Taakverdeling  -  2021/2022

  • Accommodatie: Gert en Dennis
  • Kantine : Jaco en Marianne
  • Wedstrijdzaken: Marianne
  • Jeugd:
  • Activiteiten: Robert
  • Senioren: Fred
  • Sponsorcommissie: Fred en Dennis
  • Commissie voetbal: Gert en  Dennis
  • Vrijwilligers: Jaco
  • Marketing & PR: Robert
  • Normen & Waarden: Marianne
  • Toernooien: Fred
  • Medische staf: Fred

Koos Drooger is contactpersoon m.b.t. de BCZ en de BSO