https://www.svhuizen.nl/nieuws/eerste-elftal-wedstrijdverslagen-2012-2013
Zalmkado logo huizer kaasgilde logo bcz logo slokker it logo meco
Zalmkado logo huizer kaasgilde
   
  Huizen sluit seizoen af met overwinning op ODIN`59 (0-2) Huizen heeft het seizoen 2012-2013 afgesloten met een overwinning op ODIN`59. In Heemskerk werd het 0-2 waardoor Huizen op de ranglijst eindigt in het linkerrijtje.
  huizen-sluit-seizoen-af-met-overwinning-op-odin-59-0-2
  Huizen deelt punten met Bennekom in laatste thuiswedstrijd In een aantrekkelijke wedstrijd heeft Huizen zaterdagmiddag met 1-1 gelijkgespeeld tegen Bennekom. Beide ploegen kregen veel mogelijkheden om te scoren, maar de punten werden gedeeld.
  huizen-deelt-punten-met-bennekom-in-laatste-thuiswedstrijd-1-1
  Huizen speelt gelijk bij CSV Apeldoorn (2-2) Huizen heeft een punt overgehouden aan de uitwedstrijd in Apeldoorn. Na een 1-1 ruststand werd het uiteindelijk 2-2 tegen de plaatselijke csv.
  huizen-speelt-gelijk-bij-csv-apeldoorn-2-2
  Huizen verliest terecht van aanstaande kampioen (3-0) Huizen heeft zijn eerste verlies van 2013 geleden. De aanstaande kampioen van de Hoofdklasse A, Ter Leede, was in Sassenheim duidelijk met 3-0 te sterk.
  huizen-verliest-terecht-van-aanstaande-kampioen-3-0
  Huizen pakt belangrijke punten tegen Sportlust `46 (1-0) Huizen heeft zijn ongeslagen status in 2013 weten te behouden tegen Sportlust `46. Op een koud Sportpark de Wolfskamer wist Wouter Vente na rust het enige doelpunt van de middag te scoren.
  huizen-pakt-belangrijke-punten-tegen-sportlust-46-1-0
  Huizen pakt punt bij DOVO (1-1)
  16 mrt 2013
  s.v. Huizen
  Huizen pakt punt bij DOVO (1-1) Huizen heeft zaterdagmiddag met 1-1 gelijkgespeeld tegen DOVO. Op basis van de kansen had er meer in gezeten tegen de ploeg uit Veenendaal.
  huizen-pakt-punt-bij-dovo-1-1
  Huizen behoudt ongeslagen status in 2013 tegen Volendam (1-1) Huizen heeft in de uitwedstrijd tegen Volendam de ongeslagen status van 2013 behouden. Met de uitslag (1-1) deden de geelgroenen zich echter veel te kort.
  huizen-behoudt-ongeslagen-status-in-2013-tegen-volendam-1-1
  Huizen wint verdiend van VVA `71 (4-2) Huizen heeft de thuiswedstrijd tegen de nummer 2 van de ranglijst, VVA ’71, verdiend met 4-2 gewonnen. Guido de Graaf was de grote man bij Huizen; hij scoorde driemaal..
  huizen-wint-verdiend-van-vva-71-4-2
  Huizen speelt gelijk tegen Quick Boys (2-2)Huizen heeft in een aantrekkelijke wedstrijd de punten gedeeld met Quick Boys. Met de 2-2 uitslag kon uiteindelijk iedereen wel leven, ook als was het jammer dat een 2-0 voorsprong werd weggegeven.
  huizen-speelt-gelijk-tegen-quick-boys-2-2
  Huizen pakt belangrijke punten tegen ODIN `59 (1-0) Huizen heeft de belangrijke competitie-wedstrijd tegen ODIN `59 met winst af kunnen sluiten. Het duel leek heel lang op een bloedeloze 0-0 af te stevenen.
  huizen-pakt-belangrijke-punten-tegen-odin-59-1-0
  Huizen verliest van Bennekom (1-0)
  16 dec 2012
  s.v. Huizen
  Huizen verliest van Bennekom (1-0) Het eerste elftal van s.v. Huizen heeft het restant van de competitie wedstrijd tegen Bennekom niet met een positief resultaat af kunnen sluiten.
  huizen-verliest-van-bennekom-1-0
  Huizen wint in knotsgek duel (5-4)
  18 nov 2012
  s.v. Huizen
  Huizen wint in knotsgek duel (5-4) Het eerste elftal van s.v Huizen heeft de thuiswedstrijd tegen CSV Apeldoorn gewonnen en daarmee drie belangrijke punten aan het totaal toegevoegd.
  huizen-wint-in-knotsgek-duel-5-4
  Huizen speelt gelijk bij ARC (3-3)
  11 nov 2012
  s.v. Huizen
  Huizen speelt gelijk bij ARC (3-3) Het eerste elftal van s.v. Huizen heeft een punt overgehouden aan het bezoek aan Alphen aan de Rijn. Na afloop van de wedstrijd tegen ARC overheerste een tweeslachtig gevoel.
  huizen-speelt-gelijk-bij-arc-3-3
  Huizen verliest van Ter Leede (1-3)
  4 nov 2012
  s.v. Huizen
  Huizen verliest van Ter Leede (1-3) Huizen heeft ook de wedstrijd tegen koploper Ter Leede verloren. Op de Wolfskamer werd het 1-3. Toch zag het er lang naar uit dat het geelgroene keurkorps voor een verrassing zou zorgen
  huizen-verliest-van-ter-leede-1-3
  Eerste elftal verliest opnieuw (1-0)
  28 okt 2012
  s.v. Huizen
  Eerste elftal verliest opnieuw (1-0) Huizen is er in de uitwedstrijd tegen Sportlust `46 opnieuw niet in geslaagd de winst te pakken. In een van beide kanten niet al te hoogstaande wedstrijd werd het op sportpark Cromwijck 1-0.
  eerste-elftal-verliest-opnieuw-1-0
  Huizen verliest van DOVO (0-1)
  14 okt 2012
  s.v. Huizen
  Huizen verliest van DOVO (0-1) Het eerste elftal van Huizen heeft de wedstrijd tegen DOVO niet in winst kunnen omzetten. Na 90 minuten resulteerde de ontmoeting tussen de grootmachten van weleer in een overwinning voor de Veenendalers.(0-1)
  huizen-verliest-van-dovo-0-1
  Huizen op schot tegen Volendam (5-0)
  7 okt 2012
  s.v. Huizen
  Huizen op schot tegen Volendam (5-0) Huizen heeft de thuiswedstrijd tegen Volendam met maar liefst 5-0 gewonnen en haakt daardoor weer aan bij de middenmoot van de hoofdklasse A.
  huizen-op-schot-tegen-volendam-5-0
  Huizen verliest van koploper VVA `71 (3-2) Het eerste elftal van Huizen heeft het goede gevoel na de prima thuisoverwinning vorige week op Montfoort (4-0) niet door kunnen trekken. Op het knusse sportpark `de Meent` in Achterberg was de trotste koploper VVA `71 te sterk (3-2).
  huizen-verliest-van-koploper-vva-71-3-2
  Huizen wint overtuigend van Montfoort (4-0)Het eerste elftal van s.v. Huizen heeft de eerste driepunter van het seizoen 2012/2013 binnen. Op de Wolfskamer werd Montfoort met een overtuigende 4-0 aan de zegekar gebonden.
  huizen-wint-overtuigend-van-montfoort-4-0
  Huizen verliest van Quick Boys (4-1)
  16 sep 2012
  s.v. Huizen
  Huizen verliest van Quick Boys (4-1) Het eerste elftal van s.v. Huizen heeft ook de derde wedstrijd van het seizoen 2012/2013 niet in winst kunnen omzetten. Op Sportpark Nieuw Zuid was gastheer Quick Boys met 4-1 te sterk.
  huizen-verliest-van-quick-boys-4-1
  Huizen speelt gelijk tegen DTS Ede (2-2) Het eerste elftal van Huizen heeft de eerste thuiswedstrijd van het seizoen met 2-2 gelijkgespeeld tegen DTS Ede.
  huizen-speelt-gelijk-tegen-dts-ede-2-2
  Huizen verliest van Ajax (5-1)
  2 sep 2012
  s.v. Huizen
  Huizen verliest van Ajax (5-1) Het eerste elftal van s.v. Huizen heeft de eerste wedstrijd in de competitie 2012/2013 teleurstellend verloren. Ajax (za) was op De Toekomst met 5-1 te sterk.
  huizen-verliest-van-ajax-5-1