zondag, februari 05, 2012
   
Text Size

Huizen 2 sluit met 6-0 overwinning competitie af.

Huizen 2 heeft de laatste wedstrijd van het seizoen met 6-0 van VRC 2 gewonnen. VRC is door deze nederlaag gedegradeerd. Huizen 2 heeft lang meegedaan voor de titel en moet uiteindelijk met een vierde plaats genoegen nemen. Woensdag aanstaande wacht de topwedstrijd tegen GVVV in de halve finale van de beker. Na het debacle van vorige week tegen Swift zijn de mannen afgelopen week scherp en ontspannen gaan trainen om de competitie mooi af te sluiten. Xaverio was net op tijd hersteld en kan bij de wedstrijdbespreking weer normaal zitten. Nourdin heeft dinsdag en vandaag helemaal niets van zich laten horen en blijft zonder afbericht weg. Degene die het verloop van het seizoen kennen voelen zich enorm beschadigd. De spelers weten dat zij zonder wissels aan deze wedstrijd moeten starten. De eerste helft is het tempo laag. In de eerste minuut schiet Jacob met zijn chocolade been net naast het doel. Aan de andere kant duikt Brian onder een bal door en kopt de VRC spits net over. In de zesde en elfde minuut komt Garrett vanaf de zijkant oog in oog met de keeper. Twee keer wordt zijn inzet gered. Direct aan de andere kant zet VRC een mooie aanval op. Bij de tweede paal wordt de bal naast het doel gegleden. Het eerste kwartier is niet van hoogstaande kwaliteit, maar wel enerverend voor de neutrale toeschouwer. In de 18e minuut verlengt Jacob een diepe bal met zijn borst en schiet garrett op doel. De keeper werkt niet mee aan een feestje. In de 34e minuut soleert Garrett richting het doel van VRC. Hij omspeelt de keeper. Zijn inzet wordt ditmaal geblokt door een verdediger. In de 36e minuut wordt Danny in de as door de vrije verdediger van VRC door midden gezaagd. De hard genomen vrije trap wordt door de keeper verwerkt. Aan het einde van de eerste helft schiet Raoul in een scrimmage nog tegen de vuisten van de keeper. Met de brilstand gaan wij richting de kleedkamer.

In de rust worden Danny en Garrett als pechvogels van de dag door het team in de arm genomen. Als team gaan de spelers richting het kunstgrasveld om de tweede helft met plezier te gaan voetballen. Dat is gelukt!!!!! In de 54e minuut soleert Garrett aan de zijlijn en baant zich een weg naar de keeper. Met alle gemiste kansen uit de eerste helft in het achterhoofd haalt hij verwoestend uit. 1-0. Vier minuten later onderschept Garrett de bal in de as en mist oog in oog met de keeper niet. 2-0. In de 62e minuut soleert Danny door de verdediging van VRC. Voor de keeper gekomen werkt hij de bal met de onderkant van de voet enige millimeters naast de paal. Wij hadden het hem zo gegund. Twee minuten later legt Giovanni met een vrije trap aan voor de 3-0. De indraaiende vrije trap wordt door Jacob met de onderkant van zijn kapotte schoenzool in het doel verlengd. In de 70e minuut zet gerbert een mooie aanval op die bij Raoul uitkomt. Raoul legt de bal met Surinaamse precisie in de linker kruising. 4-0. Raoul soleert in de 77e minuut door de verdediging van VRC en haalt snoeihard uit in de verre hoek. 5-0. De spelers genieten weer van het spelletje. In de 81e minuut legt Giovanni de bal precies op het hoofd van de inkomende Jacob. Jacob heeft de verjaardag van zijn moeder en de koninginnedag borrel nog in zijn hoofd en "kopt" de bal net naast. Één minuut later gaat Xaverio op wilskracht door en passert de keeper van VRC om in het lege doel de 6-0 binnen te schieten. De spelers zijn nog op zoek naar de zevende treffer. Xaverio met buitenkant links en Tijn met een stiftje zijn nog dichtbij een treffer. Met een 6-0 overwinning wordt de wedstrijd afgesloten.

In de kleedkamer wacht een koude - welverdiende - versnapering. Verzorgster Marjolein maakt de flesjes op de rand van een krat open alsof zij dit iedere dag doet. Brian "de nul", Berry "de degelijke", Giovanni, Danny, Jochem "de marathon loper", Tijn, Gerbert "de slimme", Xaverio, Jacob, Raoul en Garrett gefeliciteerd met deze mooie overwinning.
Woensdag gaan wij voor het toetje van dit seizoen. De halve finale bekerwedstrijd tegen GVVV.
 
André Rijnders