Huizen 2
Wedstrijdverslagen
Ajax 2 - Huizen 2 1-4 (7-11-2009) DREAM TEAM
Nieuwe kleding is uitsluitend te koop via de website. Bestelformulier kleding
Ajax 2 - Huizen 2 1-4 (7-11-2009) DREAM TEAM
DREAM TEAM Nee dit wordt niet het stukje uit ons mooie clubblad van deze week met verslagen, foto’s en allerlei meningen. Nee het gaat ook niet over sinterklaas alhoewel Ajax vanmiddag veel weggaf. Dream Team verteld u dat Huizen 2 opnieuw een schitterende overwinning heeft behaald op Ajax.

Ik moet u zeggen dat de ontvangst bij Ajax was om door een ringetje te halen. Nadat Sjaak Swart en Frank de Boer ons onder luid applaus hadden verwelkomt werd ons onderkomen vanmiddag kleedkamer Frank Rijkaard. Een kleedkamer waar we als team de polonaise konden lopen zonder de achterste weer tegen te komen. De bespreking was kort en zakelijk; Ajax bestrijden op hun eigen helft.
Toen Klaas en ik naar buiten kwamen na de was gedaan te hebben was de stand al bijna 0-1. Ibrahim onderschepte een terug speelbal maar liep iets te ver door zodat de bal over de lijn liep. Daarna ging het tempo omhoog en waren er allerlei mogelijkheden.. In de 2’komt de spits van Ajax vanuit buitenspel positie 1v1 tegen Siewerd gelukkig redt hij met zijn benen. In de 13’minuut kregen wij een vrije trap op zo’n 25,83 m.

Gerbert krulde de bal over de muur die daarna uiteenspatte op de lat.. Daarna was de beurt weer aan Ajax die opnieuw alleen voor de keeper verschenen, maar opnieuw redde Siewerd met de benen. Door de druk op te voeren op de verdediging kwam Ajax niet meer toe aan voetballen. Dat resulteerde in de 27’de 0-1. Nourdin kwam vanaf rechts naar binnen en schiet de bal met links met een curve in de rechter kruising(over verkeersborden gesproken). Tijdens het juichen vergat ik mijn lenigheid zodat de klap met het dak van de dug-out aardig aankwam, maar goed we stonden voor!! In de 39’was het opnieuw raak voor ons Dream Team. Ibrahim passeerde 2 man op rechts, omdat de laatste de snelheid verkeerd inschatte kostte hem dat een penalty. Zoals afgesproken schoot Mahmoud deze goed in. 0-2. Vlak voor rust was het bijna weer raak. Bilal verplaatste de aanval van links naar rechts waarna Nourdin zich goed vrij speelt. De keeper van Ajax redt het schot goed.
Na de thee, enkele aanwijzingen en het uitwringen van de shirts begon het tweede bedrijf. Ajax probeerde uit een ander vaatje te tappen maar het tweede stond goed zodat de speldenprikjes niet tot nauwelijks werden gevoeld. De wond die wij veroorzaakte betekende ook meteen de 0-3. Ibrahim werd diep gestuurd en hij omspeelde de keeper, die hem onderuit haalt. Mahmoud schiet de penalty weer goed in. De koppies van Ajax gingen naar beneden zodat wij makkelijk de 0-4 konden aantekenen. Mahmoud zet in de as Nourdin vrij die strak in de hoek binnen schiet. Dat Ajax nog een penalty kreeg kon voor ons de pret niet drukken. De drie punten waren binnen en de missie van ons Dream Team was geslaagd.
Toen Klaas en ik door de gangen van de Toekomst liepen om de formulieren verder in te gaan vullen kwamen we hem weer tegen…. Frank de Boer….. Toen hij verdween om de hoek hoorde ik het hem net nog zeggen. Huizen 2, ja een Dream Team. Had hij toch stiekem staan kijken.
Dick
Bron van de foto's: www.ajaxzaterdag.nl
Meer foto's van de wedstrijd hier
Lees het verslag op www.ajaxzaterdag.nl